Development (trunk) - en to pl_PL translation catalogue (18 entries)

en: Pause:
pl_PL: Wstrzymaj:

en: Speed:
pl_PL: Prędkość obrotowa:

en: Height:
pl_PL: wysokość:

en: Display Date
pl_PL: Wyświetl datę wpisu

en: Display Category
pl_PL: Wyświetlić kategorię?

en: Category:
pl_PL: Kategoria:

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa

en: Name
pl_PL: Nazwisko i imiona

en: Read More
pl_PL: Czytaj więcej

en: New Category Name
pl_PL: Nazwa nowej kategorii

en: Add New Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Update Category
pl_PL: Uaktualnij kategorię

en: Parent Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Edit Category
pl_PL: Edytuj kategorię

en: Parent Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna
